piatok 17. októbra 2014

Autumn room decor

Ahojte! Ako sa máte? Dnešný článok má názov jesenné dekorácie do izby. Ja milujem jeseň. Doslova jeseň je skvelá. Viete padajú listy, je počasie na svetre...
A teda tu sú nápady ako pripraviť vašu izbu na jeseň. Všetko je to hrozne jednoduché. Rozhodne mi potom ukážte vaše výtvory na instagrame alebo twitteri len použite #diywithgirlinboots.
1.
Tento prvý je inšpirovaný Bethany Mota. Budete potrebovať 3d rámik, foto alebo vytlačený obrázok a gaštany.
Len zoberte váš rámik, vložte doň obrázok a nakoniec dajte dnu nejaké gaštany. Len dajte pozor, aby boli vysušené inak by splesniveli.


2.
Máte v izbe nejaké krabice? Ja mám svoje len jednej farby a nechcem stále kupovať nové. Tak som sa rozhodla trochu ich vylepšiť.
Len zoberte papier a nafarbite ho alebo popíšte ako len chcete. Potom ho ohnite do vnútra krabice a zavrite.
3.
Posledná vec, ktorú môžete spraviť je vytlačiť obrázky vášho výberu a dať ich na stenu alebo do rámikov. To vždy funguje.

Hi everyone! How it's going? Today's article is called autumn room decor(in case you missed title :D). I love fall. Literally fall is amazing! It's so beautiful. You know leaves, sweather weather,...
So here are a few ideas how to prepare your room on fall. Definitly show me your own DIYs on instagram or twitter just use 
#diywithgirlinboots.
1.
This first one is inspired by Bethany Mota. You will need a 3d frame, photo or printed picture and some chesnuts.
It's really easy you just take your 3d frame, give there a picture like normal photo and in the end just put some chesnuts. Just be sure there are dried or they will be mouldy.
2.
Do you have some boxes in your room? I have mine only in one color so decided to spice them up and give them the autumn mood.
Just take paper, color it and write something on it. It's your choice. Mine says "sweather weather". Then just bend it(so you don't have to use tape) and put top of box on it.
3.
The last thing you can do is just print pics of your choice and put on your wall or in frame. It's easy and it always works.

5 komentárov:

 1. ja osobne si velmi nedavam namahu s dekoraciou izby podla rocneho obdobia, ale velmi rada pozeram rozne videa, kde baby ukazuju svoje krasne izby. niekedy ma nieco inspiruje natolko, ze sa predsalen odhodlam to vyskusat, ale vacsinou iba obdivujem tie krasne vysdobene izby na obrazkoch a vo videach :D

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Skvělý nápad:) Miluju kaštany a tohle je moc pěkný:) Také zkusím až budu mít ten rám ovšem:D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Zabudla som to tam napisat ale ten môj je z Ikea :))

   Odstrániť
 3. já teda halloweenskou vázdobu nedělám ale ta tvá je moc povedená! :)

  OdpovedaťOdstrániť