sobota 15. novembra 2014

DIY wall colage

Ahojte! Moje nové diy je tu. Dokorácia na stenu tentokrát. Rozhodne mi ukážte vaše vlastné diy na instagrame alebo twittri len použite #diywithgirlinboots. Aby som nezabudla, ľudia mali by ste záujem prihásiť sa do mojej givaeaway? Pretože jednu práve chystám! A nakoniec by som chcela poprosiť moje affska ak chcete zostať pravidelnými čitateľmi tak sa prosím prihláste v menu pod rubriku Readers ,chcem v tom mať aký taký poriadok, ďakujem. A...poďme začať.

Budeš potrebovať nejaké obrázky. Ja som si ich vytlačila. Našla som si ich na internete, instagrame a niektoré sú dokonca moje. Budeš potrebovať toľko obrázkov podľa toho akú chceš mať veľkú coláž.
Potom budeš musieť obrázky vystruhnúť.
Teraz je čas rozhodnúť sa aký chceš vzor. Rozlož si obrázky na zem a pusti predstavivoť z vodítka. Myslím, že srdce je klasické a ľahké. Niekedy je ťažké začať, ale ja som si našla cestu. Len zober obrázok, ktorý sa ti páči najviac a daj ho do stredu. To je celkom dobré na začiatok. :D
Nakoniec som sa rozhodla pre tvar srdca, takže je čas dať obrázky na stenu. Ja používam pásku.
A teraz ste hotový.
Mne môj prvý pokus moc nevyšiel tak keď to skusíte aj vy dúfam, tak určite dopadnete lepšie.

~

Hello there! My new diy is here. Wall collage this time. Show me your creations on instagram or twitter using #diywithgirlinboots. And..let's do it.
Your going to need some pictures. I printed them. I found them in the internet, instagram and some of them are even mine. You need as many pictures as big you wanna have your collage.
Then use your scissors and cut them.
Now it's time to decide what shape you wanna on your wall. Put them on the floor and let your imagination grow. I think that heart is easest one. I sometimes don't know how to start but I found the way. Just take your favorite picture and put it in the middle. It's a really good start. :D
I finaly decided to create a heart so it's to time to put it on the wall. I'm using tape.
And you're done.
My very first try wasn´t so good so if you gonna do it I think you will end up better.

3 komentáre:

 1. Ooo thats a good idea. Another one you can also do is Polaroid version!
  Thanks for sharing such an easy tutorial <3 l
  Such a lovely blog you have.

  -Ana
  http://analyn-razon.blogspot.co.uk/

  OdpovedaťOdstrániť
 2. uz dlhsie som rozmyslala, ze si vylepim na stenu nejake svoje fotky, len som chcela pouzit vsetky svoje a este som sa nedostala k tomu, aby som nejake vybrala :D velmi pekny tutorial :)
  P.S.: prihlasila som sa medzi readers :)

  OdpovedaťOdstrániť