piatok 7. novembra 2014

Fall 'must have' lip products

Ahojte zlatíčka! Je už november, viete čo chcete na Vianoce? Vonku sa pomaly ochladzuje. Aj keď ja stále nepotrebujem teplý kabát. Každopádne je stále jeseň. Dnes som sa rozhodla napísať o produktoch, ktoré túto jeseň používam na pery.                                                                                                               Hello sweeties! It´s November, do you already know what you want for Christmas? It´s slowly getting cold outside but I still don´t have to wear warm coat. Anyway, it´s still fall. Today I´m going to writte about lip products that I use this fall.


Catrice Infinite Lip Glos. Tento sa volá Berry Land! Vyrerá možno trochu tmavo, ale nie je. Vyzerá na perách skvelo. Myslím, že je ideálny na jeseň. Ja ani nenosím lesky na pery, ale tento je môj obľúbený.
Catrice Infinite Lip Glos. This one is called Berry Land! It looks dark but isn´t. It looks great on lips. I think it´s great for fall. I´m not even using lip glosses but this one is my favorite.

Neutrogina lip balzam. Vonku je zima tak musíme chániť naše pery. Ja používam tento. Dokonca si ho dávam ako podklad pre lesky. Vyzerá to potom lepšie.
Neutrogina lip balzam. It´s cold outside so we have to protect our lips! I´m using this one also when I´m putting lip glos on. It looks better.

H&M lip pen. Nikdy predtým som si v H&M kosmetiku nekúpila. Ale mám rada tmavé pery(aj keď si nie som kistá čo na mne až tak dobre vyzerajú) a keď som v pbchode videla tento musela som ho vyskúšať. A je to burgundy farba. Ktorá je prefektná na jeseň. Navyše na perách vyzerá ako každý iný rúž a vzdržal mi aj celkom dlho aj bez púdru.
H&M lip pen. I have never bought any cosmetics in H&M before. But I love dark lips(even I think it doesn´t look really good at me) and when I saw this one in the shop I just had to try it.And it´s burgundy! I think thats so fallish color. Also it looks good as any different lipstic and even stay quite long and I did not even use powder.

2 komentáre:

  1. veru, uz je november, zdalo sa, ze vonku zacina byt zima, ale tento tyzden bol nejak vynimocne teply :D nie, ze by mi to vadilo.
    pripravky na pery sa vzdy zidu, ja vsak lesky velmi nepouzivam, mam nejaky podobny od Catrice, ale chudak je zahrabany kdesi medzi ostatnou kozmetikou, ktoru nepouzivam :D radsej pouzivam balzamy alebo Labello s nejakou peknou vonou. a na vyraznu farbu pier som si kupila matny cerveny (aj ked je vlastne tmavoruzovy) ruz od Essence :)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Love this color, I'll buy it in the future ^^


    http://aparkaforyourthoughts.blogspot.com.es/

    OdpovedaťOdstrániť