piatok 21. novembra 2014

#OOTDAhojte! Ako sa dnes máte? Alebo čo máte oblečené? Ja som sa totiž rozhodla vám ukázať môj "outfit dňa". A spravila som moje úplne prvé video. Viem, že nie je perfektné, ale budem rada ak mi dáte v komentároch vedieť čo mám spraviť lepšie nabudúce.
Každopádne, mám oblečenú moju novú blúzku, ktorá tak strašne jesenná. Má lístkový vzor a biely peter pan golier. Absolútne ju milujem!
Takže, moja blúzka je z Tally Weijl, čierne nohavice sú z New Yorker, topánky Deichmann a kabát je z H&M.
Takisto som už kúpila nejaké veci pre vás. Giveaway sa blíži! Povedala som si,že to musím stihnúť do Decembra tak dúfam, že to dám na budúci týždeň. Počkať, už len jeden týždeň a je December? Páni.
Dajte mi vedieť v komentároch čo si myslíte o outfite. Mám vás rada!

~

Hi everyone! How are you today? Or what are you wearing? I decided to show you my "outfit of the day". And...I made my first video ever! I know it´s not perfect but I would be really happy if yor writte me in comments what should I do better next time.
Anyway, I´m wearing my new shirt that so much fallish. It has leavs print and white peter pan collar. Absolutely love it.
So my shirt is from Tally Weijl, black pants from New Yorker, boots Deichmann and coat is from H&M.
I even already started buying some stuffs for you guys. Giveaway is comming! I said to myself that I have to buy it till December so I hope I´ll make it next week. Wait, only one week and it´s December? Waw.
Let me now what you think about this outfit. Love you!

3 komentáre:

  1. velmi pekny outfit, rozmyslala som nad tym, ze by som si tiez zohnala nieco s golierikom, pretoze ten styl je podla mna uplne super :3

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Outfit by byl asi pěkný, kdybychom ho viděli úplně celý. Popros třeba příště někoho, kdo by tě vyfotil celou, abychom viděli, jak ti to sluší. Na konci toho videa to taky není moc dobře vidět.

    OdpovedaťOdstrániť