piatok 19. decembra 2014

HO HO NO!

Ahojte! Už sú skoro Vianoce! Tak prečo nenapísať vianočný článok. Je to najkrajší čas roka a ja si užívam každú minútu. Dokonca aj ľudia sú nejako milší. Napíšte mi ak tiež máte radi Vianoce. A teraz článok.

Hello! It´s almost christmas! So why not write a christmas article. It´s the most beautiful time of the year and I´m enjoying every minute. Even people become always nicer. Write me if you also love Christmas. And now article.
Christmas playlist part 1:
Christmas room decor:

Last minute christmas present:
DIY hrnček. Všetko čo budeš protrebovať je hrnček a fixka. Je to naozaj ľahký a lacný a pekný vianočný darček. Len kúpiš lacný hrnček a urobíš ho špeciálny. Tak ako ho spraviť: najskôr ho umy a nechaj uschnúť, potom použi fixku(čiarna je najlepšia) a napíš čo len chceš, nakoniec ho daj do rúri (250°-300°) na 30 minút. Môžeš doň potom vložiť ešte nejaké drobnosti alebo sladkosti, pretože je to iba o tom hrnčeku.

DIY cup. All you need is cheap cup/mug a sharpie. This is really easy and cheap and pretty christmas present. You just buy cheap cup and make it special. So how to make it: first wash and let it dry, then use your sharpie(black is the best) and writte whatever you want, in the end just put it into owen (250°-300°) for 30 minutes. You can put some little things into it or just sweets because it´s all about that mug.
Christmas party outfit:
Už som tento outfit ukázala v minulom článku lebo som ho mala oblečený do divadla. Ale páči sa mi a myslím, že sa hodí na vianočnú party.

I´ve already showed you this outfit in the last article because I was wearing this one in theater. But I love it and think it´s prefect or christmas party.

Overall: Tally weijl
Sweather: Pull&bear
Bag: Bata
Shoes: Humanic
Necklace: Bijou Brigitte

Tak dúfam, že sa vám môj vianočný článok páčil. Idem pripraviť ďalší! Taktiež ma follownite na instagrame pre viac fotiek. @justgirlinboots
Bey

So I hope you like my christmas article. I´m gonna prepare another! Also follow me on instagram for more photos. @justgirlinboots
Bey

2 komentáre:

  1. Vianoce su velmi pekne obdobie v roku, tiez ich mam rada. niektori ludia su milsi, ale s niektorymi to ani nepohne :D
    outfit je velmi pekny, takisto aj napad na DIY darcek. penazi je malo a casu do Vianoc este menej, tak aby som este nieco stihla vobec vyrobit. prajem krasne Vianoce! :)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Kapelu Echosmith mám veľmi rada :) Cez Vianoce počúvam radšej zahraničných interpretov :)
    Chloé - FrenchStyle.blog.cz

    OdpovedaťOdstrániť