utorok 23. decembra 2014

It's christmas time

Ahojte všetci! Sú Vianoce! Ako si to užívate? Ja som opäť chorá tak len ležím v posteli v mojom vianočnom pyžame. Ale už sa cítim lepšie.
Dajte mi vedieť či ste už ozdobili váš vianočný stromček(my už máme ten náš hotový v obývačke). A čo vianočné pečenie? Hotové? A nezabudnite na darčeky. Ale hlavne žiadne stresy a starosti bude to v pohode. Tiež som vám spravila ďalší vianočný playlist(dole, prvý playlist v predchazdajúcom článku). Alebo si jednoducho pozrite nejaké vianočné filmy.
Tak, užite si ten nádherný čas roka. Veselé Vianoce!

Hello everyone! It's christmas time, how are you enjoying Christmas? I'm sick again so I'm just laying in my bed in my christmas pyjama. But I feel better now.
Let me know if you already decorated your christmas tree(we've got ours already in living room). Also what about christmas cooking? Done? And of course don't forget christmas presents. But don't hurry or worry it's gonna be alright. I also create another christmas playlist for you(down below, first playlist in last article). Or just watch some christmas movies.
So, enjoy that beautiful time of the year. Merry Christmas!

Christmas playlist part 2:

2 komentáre:

  1. prajem skore uzdravenie, nejak su teraz vsetci chori, asi to bude tymi vykyvmi pocasia. sama mam pocit, ze na mna nieco lezie, ale snad to nebude prilis zle.
    darceky su uz pobalene, nieco je aj napecene, ale stromcek caka az na zajtrajsie rano, aby mohol byt ozdobeny. tak snad sa mi podari tento rok nerozbit ziadnu gulu :D

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Santa Tell Me je veľmi pekná pesnička:)
    frenchstyle.blog.cz

    OdpovedaťOdstrániť