piatok 9. januára 2015

Post Christmas sales haul


Ahojte všetci! Ako sa darí? Ja musím opäť chodiť do školy a tento víkend bude prevažne o učení. Mám pár dôležitých písomiek a nesmiem to pokaziť. Ale teraz krátky článok. Ešte som vám neukázala moje nové kúsky. Som si istá, že veľa z vás bolo na povianočných nákupoch. Ja som minula rovnako peňazí za viac vecí, čo je skvelé. Ale nebolo to veľké nakupovanie, kúpila som si veci len v dvoch obchodoch. Veľa vecí sa mi z iných obchodov nepáčilo.
Tak sa pozrite:

Hello everyone! How´s it going? I have to go to school again and this weekend is going to be mostly about studying. I have som many important exams. But now short article. I haven´t showed you my new pieces yet. I´m sure a lot of you were on post christmas sales. I spent same money ans usually but bought more things, that is great. But It wasn´t so big shopping, I only bought something in two shops. I didn´t like most of things in others stores.
So take a look:

Grey-H&m/black-Tally Weijl
Videla som veľa takýchto tričiek. Teda s čipkou na konci. Myslím, že to vyzerá dobre tak  som si ako prvé kúpila ten čierny. Potom som uvidela druhé čierne v H&M a chcela si ho kúpiť tiež, ale rozhodla som sa aspoň zobrať šedé. Teraz mám dva.

I´ve seen a lot ot theese tipe of tops. I means with lace on the bottom. I thought it looks nice so I bought the black one first, then I saw another black one in H&M I wanted to buy it as well but I decided to buy at least grey one. Now I have two, but it looks good.

Both sweathers-Tally Weijl
Neclaces-H&M
Nikdy nemôžeš mať dosť čiernych a bielych vecí. Ten čierny je viac kratší a vyzerá naozaj dobre.

You can´t have enought black and white things. The black one sweather is more like crop and looks really good.
Sweather-H&M
Necklace-H&M
Absolútne milujem tento sveter. Teraz je môj obľúbený. Taktiež tento náhrdelník s ním perfektne ladí.

Absolutely love this sweather. It´s my favorite now. Also this necklace looks perfect with it.
Everything-Tally Weijl
Milujem nosiť čierne nohavice/legíny tak som si kúpila ďalšie s vysokým pásom. Tieto burgundy nohavice tiež vyzerajú skvelo. Kraťase som si chcela kúpiť ešte predtým a som rada, že som tak neurobila, teraz ich mám za polovicu ceny.

I love wearing dar skinnies so I bought another one hight waisted. These burgundy pants also look great. I wanted buy that shorts before but I´m glad I didn´t I got them for a half of prize.

Dajte mi vedieť či sa vám páčia moje úlovky.
Let me know if you like my catches.

5 komentárov:

 1. Nice post! kisses!

  http://miestilobasico.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 2. I've just found your blog and I think it's really inspiring, it will be an honor for me if you can visit mine too, and if you want to follow, it will be a pleasure to follow you back! :) <3

  Fashion gets Fierce.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. I loove the white sweater and the necklaces! They are so pretty! You made an amazing haul there honey!!

  I would really appreciated, if we could follow each other on G+, BL and GFC!
  xoxo Colli // my blog - tobeyoutiful

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Love the pants!!!! Want to follow each other on GFC & bloglovin etc.?
  Let me know!

  Greets from the EDELFABRIK
  Chrissie

  OdpovedaťOdstrániť
 5. nakupy v povianocnych zlavach su fajn, ja som si tiez par veci kupila, ale uz som sa rozhodla, ze si viac veci nechcem kupovat a pokusim sa vydrzat s nenakupovanim aspon do polovice februara. alebo najlepsie az do jarnych zliav, kedy si chcem pokupovat nejake crop-topy k mojim sukniam s vysokym pasom a rada by som si kupila aj nejaku kvetinkovanu suknu.
  ty si si kupila naozaj pekne veci - mas pravdu, ciernych a bielych veci nie je nikdy dost. nahrdelniky sa mi velmi pacia a aj tie kratase vyzeraju super :)

  OdpovedaťOdstrániť