sobota 17. januára 2015

Whole week in one article

Ahojte! Aký ste mali týždeň. Ja som sa rozhodla napísať vám niečo o mojom. Nie, nič špeciálne sa ani nestalo. Ale než začnem, dostala som jeden nápad. Nemám veľa času písať dlhé články a keď my sledujete na instagrame tak viete, že zverejňujem denné fotky. Tak čo keby som fotky s krátkym popisom zvrejňovala aj na blog. Ja by som aj rada na instagrame napísala vždy niečo viac ku každej fotke, ako prečo som to vlastne odfotila,.. Mám rada fotenie. Vlastne teraz nemám ani moc čase kvôli škole a kvalita tiež nie je moc dobrá, ale učím sa. Tak možno v utorok odfotím peknú fotku a zverejním ju sem.
A môj víkend. Pozerala som fashion videá a rozhodla sa preorganizovať niektoré moje šperky, potom čo som to spravila zo skriňou. Tiež to robíte? Myslím, že by ste mali.
V pondelok som bola taká vďačná za kávu. Mala som veľkú chuť na karamelové latte a vypýtala som si ešte zo šľahačkou tak to bolo ešte lepšie. Potom pár písomiek v škole. Tiež sme písala príbeh na angličtine a mala to byť o svatbe, teda mali sme zadané slová, ktoré tam museli byť. A možno to sem aj dám je to celkom vtipné.
Včera som počúvala Little Mix Salute, páči sa mi aká je ta pesnička feministická a tiež energická a dobrá na tancovanie. A bola som v izbe tak prečo nie? Chcela som naučiť aj nejaké kroky z clipu. A aj naučila asi jeden, ale nevadí.
Dnes by som chcela ísť nakupovať.  Len nové boty. Nejaké fakt potrebujem.
Mali ste nejakú vtipnú príhodu tento týždeň? Dajte mi vedieť v kometároch.
~

Hello! How was your week? I decided to tell you something about mine. No, nothing special happened. But before I start, I´ve got an idea. I don´t have really time to writte long articles and if you follow my instagram you know I post daily photos. So what if I just post a photo with a little description on blog. I would like to writte even more to each photo on instagram, like why I took it,.. I love taking photos. Well I don´t have much time fot that now because of school and quality is not perfect as weel, but I´m learning. So maybe I will take nice photo on tuesday and I will post it here.
So, this week. I was watching fashion videos and decided to reorganize some of jewelries, after I did it with my wardrobe. Do you also do it? I think you should.
On monday I was so thankful for coffe. I had so big taste on caramel latte and I asked for a cream so it was even better. Then a few exams in the school. We were also writting story on our english lesson and it suposed to be about wedding you know we had some folloing words. I can post it here, well its quite funny.
Yesterday, I was listening Little Mix Salute, I like how feminist this song is, but its also energetic and good song to dance on. I was in my room, so why not? I was trying to learn some steps from clip and I did like one but don´t mind.
Today I would like to go shopping. Just to buy new shoes. I really need new ones.
Do you have any funny stories from this week? Let me know in comments.

2 komentáre:

 1. Hi!
  Amazing blog!
  Would you like to follow each other? (GFC, Bloglovin, Facebook)
  If so, please let me know, I will follow you back immediately.
  xoxo

  http://narvaga.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 2. na Instagrame ta sledujem a pridavas naozaj krasne fotky :) urcite by som bola rada, keby si ich pridavala aj sem a napisala o nich nieco viac, je vzdy zaujimave precitat si a dozvediet sa, co cloveka inspirovalo k odfoteniu nejakej fotky.
  preorganizovat nejaku cast izby alebo skrine by som si mohla aj ja, len casu je malo a este mam nejake veci, ktore musim urobit do konca januara, potom som chcela stravit nejaky cas s kamoskami, ale dufam, ze si aj na upratovanie a preorganizovavanie najdem cas este pred zaciatkom dalsieho semestra. je to super napad.
  kavu nepijem, ale za posledny tyzden som vypila neskutocne mnozstvo caju :D kazdy den mozno aj liter a striedam to, raz si dam zeleny, potom cierny a oblubila som si dokonca aj jeden ovocny, aj ked ovocne velmi nemusim.
  hrozne dlho som nenapisala ziadny pribeh, ale povedala som si, ze ked budu zadane temy na tohtorocne maturitne slohy, tak na niektoru, ktora sa mi bude pacit nieco napisem. celkom mi chyba pisanie slohov, co je celkom zvlastne :D
  ja som mala tyzden fajn, niesol sa v znameni ucenia sa na skusku a zaroven odkladania ucenia sa. ale tak skusku som zvladla, tak som rada.

  OdpovedaťOdstrániť