piatok 3. apríla 2015

Box of goals


Ahojte moji drahí čitatelia! Čo chystáte na Veľkú noc? Dnešný článok bude prevažne DIY. Dostala som tento nápad po Novom roku. Pretože niekedy dostanem novoročnú depresiu, ale vždy si hovorím, že to nebol premárnený rok. A snažím sa spomenúť na všetky dobré veci čo sa mi stali. A potom som si pomyslela, že by bolo oveľa lepšie len si sadnúť a prečítať si to. A teraz, po troch mesiacoch, som prišla s krabičkou úspechov.
Je to ľahké ako je možné. Všetko čo musíte spraviť je zobrať malú krabičku (táto je od parfumu) a nafarbiť ju na čierno. Samozrejme môžete použiť akúkoľvek farbu, ale myslela som, že čierna zakryje všetky ostatné farby na krabičke a chcem ostať klasická. Dokončila som to nápisom, ktorý som tiež chcela namaľovať, ale zistila som, že nemám bielu farbu.
Už som tam aj hodila pár spomienok. Dúfam, že tam toho bude dosť na čítanie.
Tak čo myslíte? Zlý alebo dobrý nápad?

~

Hello darlings! How are up to spend Easter? Todays article is mostly DIY. I got this idea after this New Year. Because sometimese I get new year´s depression but I always say to myself that it wasn´t wasted year. And I try to remember all good things that happened. And then I thought that it would be much better just to sit down and read all these great things. And now, after three months, I came with box of goals idea.
It´s as easy as possible. All I have done was that I took a little box (this one was from parfume) and painted it black. You can use any color you want but I thought black would cover all others colors on the box and I want to stay classy. I finished it with title which I wanted to paint as well but I found out that I don´t have a white color.
I´ve already put there some of my good memories. Hope there will a lot to read.
So what do you think. Bad or good idea?

1 komentár:

  1. myslim si, ze takato krabicka je velmi dobry napad a urcite na konci roka zlepsi naladu, ked clovek uvidi napisane na papieri vlastnou rukou, ake uspechy pocas roka zazil. niekedy mozeme byt dokonca az prekvapeni, co vsetko sme povazovali v nejakej chvili za uspech, pretoze keby sme nemali takuto krabicku, uz nikdy by sme si na to znova nespomenuli.

    OdpovedaťOdstrániť