sobota 18. apríla 2015

Wish me luck with wishlist

Ahojte! Nikdy predtým som na blog môj wihlist nezverejnila. Tak prečo nie teraz? Myslím, že by som aj mohla mať absenciu nakupovanie. Tak som si pozrela nejaké stránky na internete a našla pár kúskov, ktoré by som rada videla v mojej skrini. Tak tu sú.
~
Hello everyone! I have never posted wishlist before. So why not now? I think I might have absence of shopping. I took a look on some pages on the internet I foung some piecies that I would really love to see in my wardrobe. So, they´re here.
1.2.3.
4.5.6.Black Branded Snapback Hat
7.8.9.
10.Untitled1. Keď som prvýkrát uvidela tento obrázok tak som si pomyslela, že to musím mať. Už som našla tričko rovnaké ako toto v pull&bear. Poslednú dobu som bola do takýchto freestyle outfitov. Jedny joggersky už mám tak hádam ďalšie nepotrebujem, ale páči sa mi ako "bad ass" tento outfit vyzerá.
When I fisrt saw this picture I just thought that I have to have this. I´ve already found shirt similar like this in pull&bear. I´ve been lately into this kinda freestyle. I have one joggers so I guess I don´t need others but I just like how "bad ass" this outfit look like.
2. Našla som túto beanie v H&M. Možno je divné kupovať beanie keď prichádya leto, ale táto sa mi fakt páči a možno keď bude chladnejšie alebo pršať tak by som ju mohla nosiť aj na jar(nežijem niekde kde by boly extra horúčavy). A vždy na mňa môže počkať do ďalšej zimy.
I found this beanie in H&M. Maybe it´s weird to buy beanie when summer is comming but I raelly like this one and maybe when it´s colder or raining I can still wear it even in spring(it´s not so hot here where I live). And it can still wait on me till the next winter.
3. Potrebujem klasické čierne kraťase s vysokým pásom. Našla som tieto takisto v H&M.
 I just need basic black hight waisted shorts. Found this one as well in H&M.
4. Taktiež nejaké kraťase, nie do školy tentokrát. H&M opäť.
Also some shorts, not for school this time. H&M again.
5. Je to šatové tričko by som povedala. Už si to dokážem predstaviť s čiernimy silonkami a topánkami.Páči sa mi ako to vyzerá. H&M.
 It´s a dressy shirt I would say. I can already imagine it with black tights and boots. Really love how it looks like. H&M.
6. Naozaj by som chcela čapicu ako táto. Teraz doslova nosím kazždý deň klobúk tak som si myslela, že by som si mohla na leto kupíť nejakú taú šiltovku. Ale chcem len bielo čiernu. Našla som túto v Tally Weijl, ale zase tak com sa mi nepáči. 
Really want cap like this. Now I´m literally wearing hat every day so I thought that I would buy cap for summer. I want just black and white. Found this one in Tally Weijl but I don´t like it that much.
7. Čiernu koženú bundu už lovím dlho. Tento obrázok je z pull&bear tak sa musím ísť pozrieť aj tam. 
I´m hunting black leather jacket for a long time. This photo is from pull&bear so I have to go there and try some as well.
8. Tričko z pull&bear. Vyzerá skvelo! 
Tee from pull&bear. Love it!
9. Radšej by som mala takú sukňu, ten motív je skvelý a vyzerá fakt dobre. Pull&bear.

I would rather have skirt like this. That print is just amazing and looks really good. Pull&bear.
10. Letím do Londýna túto jar a zistila som, že vlastne nemám žiaden malý kufor. Musím sa po nejakom popozerať. Obrázok z weheartit.com.

I´m flying to London this spring and I have found out that I actually don´t have any small suitcase. I have to find some. Picture from weheartit.com. 

3 komentáre:

 1. velmi pekne veci, H&M mam rada, vzdy tam najdem nieco, co sa mi paci, len niekedy mi to nikto nie je ochotny kupit :D vselico z toho, co chces ty by sa hodilo aj mne, ale akosi mam v poslednej dobe pocit, ze sa mi vsetky moje veci prestavaju zmestit do skrine :D

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Prečítaj si prosím tento článok :-) http://live1your1dreams.blog.cz/1504/hiatus

  OdpovedaťOdstrániť
 3. to metallica tílko <3
  a i ta kožená bunda, to bych potřebovala taky! :D

  OdpovedaťOdstrániť