sobota 11. apríla 2015

Writing in shoes for some reason


Ahojte krásny ľudia! Konečne to tu vonku vyzerá ako na jar. Ale nanešťastie, myslím, že musím ostať vnútri. Musím spraviť toľko vecí do školy. Môžte na fotke vidieť môj pracovný priestor práve teraz. A čo viac môj krk je ako v ohni od poslednej noci. Je to neuveriteľné! Hrozne ma to vytáča. Teraz nemôžem byť chorá. Tak pijem veľa čaju a dúfam, že sa to zlepší. Veď viete:

  "Len malá šálka čaju dokáže všetko vylepšiť." 

-justgirlinboots 

Áno, pravdepodobne teraz zverejňujem moje vlastné výroky. Každopádne ako sa pozerám na môj čo-všetko-urobiť zoznam na ďalší týždeň, zistila som, že musím napísať esej na hodinu angličtiny. Čo si myslíte o vegetariánstve? (To je téma.) Ja osobne nie som vegetarián, ale jem málo mäsa. Naozaj nie veľa. Ani mi moc nechutí, ani mi moc nechýba v jedlách.
Pár týždňov dozadu, som sa tiež rozhodla zažať robiť nejaké cviky každý deň. Robíte niečo podobné aj vy? Niekedy robím len 10 minútový workout, ale aj potom sa cítim lepšie. A zistila som, že týchto pár, minút je na začiatok ideálnych. A každý ďalší deň sa budete cítiť, že môžte spraviť o minútu viac. Len si nájdite nejaké obľúbené cviky a začnite. Môžete si nájsť blogilates na youtube, ona je v tomto profesionál a nejaké jej workouty robím aj ja.
A nakoniec, ak ste náhodou premýšľali nad nadpisom tohto článku, ja doslovne píšem v topánkach. Spravila som to jedenkrát keď som si kúpila nové tenisky a chcela ich rozchodiť. Ďalší krát keď som tancovala po izbe(v topánkach).  A teraz som ich len videla v izbe a obula si ich. Divné?

~

Hello beautiful people! It finally looks like spring outside here. But unfortunatly, think I have to stay inside. I have to do so many things to school. You can see my working space right now. What´s more, my neck is like on fire since last night. Its unbelievable! It drives me crazy. I can´t be ill now. So I´m drinking a lot of tea and hope its gonna get better. You know:

 "Just a little cup of tea can make everything better."

 -justgirlinboots

Yes, I´m probably posting my own quotes now. Anyway as I´m looking at to-do list for next week, I´ve found out that I must write essay for my english class. What do you guys think about vegetarianism? (That´s the topic.) I´m personally not vegetarian but I eat little meat. Really not much. I don´t taste it that much and I don´t even miss it in my meals.
A couple of weeks ago, I also decided to start doing workouts every day. Are you doing something like this as well? I´m doing sometimes just a 10 minutes workout but it makes fell better. And I found out that these few minutes are perfect for the begining. And every next day you feel like you can actually do one more minute. I really recommend doing this. Just find your favorite exercises and start. You can check out blogilates on the youtube, she profesional in this and I´m doing some of her workouts as well.
In the end, in case you are wondering about title of this article, I´m literally writing in shoes. I did it once when I bought new tenis shoes I wanted to wear them before I walk in them outside. Another time I was dancing around the room(in shoes). And this time I just saw them in my room and put them on my feet. Weird?

1 komentár:

 1. konecne sa pocasie unormalnilo a mame tu jar! aj ked to uz vlastne vyzera skoro ako leto, vcera som bola vonku iba v kratkorukavovom tricku a na slnku mi bolo teda dost teplo. ale som fakt neskutocne rada, ze uz nie je sivo a nepokusa sa snezit.
  prajem ti, aby si naozaj nebola chora, ja sa drzim celkom zdrava uz poriadne dlho, az mi to je divne. ale snad sa mi podari neochoriet. caj s bojom proti chorobe rozhodne pomaha :)
  co si myslim o vegetarianstve? vlastne ani neviem. zastavam myslienku, ze nech si kazdy papa, co chce, ak niekto pre hocijaky dovod nechce alebo nemoze jest maso, ja nikoho nutit nebudem. ale nemam rada ludi, ktori sa snazia silou-mocou druhych presvedcit, ze jedenie masa je zle. aj McDonald je zly a ludia ho aj tak jedia, aj ked vedia, ze im skodi. kto chce jest maso, pretoze mu chuti, ho bude jest a nikto mu v tom len tak nezabrani. ale chute a aj zmyslanie cloveka sa moze casom zmenit. niekto by nikdy nepovedal, ze by sa mohol stat vegetarianom, dokonca veganom a raz sa nim mozno stane. ktovie.
  cviky by sa mi nejake zisli robit, ale vobec na ne nemam energiu. tak sa aspon snazim kazdy den chodit von aspon na polhodinku, cez vikendy aj na dlhsie, podla toho, kolko mam casu. najviac ma od workoutovania odradza asi to, ze v izbe mam uplne minimum miesta. uz som parkrat zacala cvicit, ale vydrzalo mi to asi tak tri dni. no dufam, ze raz najdem odhodlanie na to, aby som so svojim telom zacala robit nieco prospesne.
  ja mam vzdy na nohach minimalne papuce, pretoze tak proste chodim po byte. niekomu mozno pride zvlastne chodit doma obuty v hocicom, ale ja som bola tak naucena.

  OdpovedaťOdstrániť