sobota 27. júna 2015

Give some freestyle to it


Tee - Pull&bear
Shorts - Pull&bear
Flannel - Pull&bear
Shoes - Converse
Pusre/wallet - Tally weijl
Sunglasses - London/Retro

Blooopers :D Thats the free style :D

Ahojte! Ako ide život? Mala som celkom zábavu pri fotení včerajšieho outfitu. Je to taký môj "ležérny" outfit. Veľa čiernej ako môžte vidieť. Taktiež som mala flanelovú košeľu uviazanú okolo pása, aby to dodalo taký freestyle/hip hop efekt do outfitu. Nie je tu nejaké extra teplo, ale konečne aspoň trocha letné počasie na nosenie nejakých letných kúskov. Mám celkom rada tento outfit aj keď je zima môžem si tú košeľu obliecť alebo dokonca aj dať dlhé čierne nohavice. Ale každopádne je naozaj pohodlný. Čo si myslíte?
A teraz niečo čo nemá nič spoločné s článkom. Možno ste už postrehli, že som si zmenila konto na instagrame. Pretože je to aj môj osobný účet tak nech tam mám aspoň moje meno. Twitter som si nezmenila, ten ostáva rovnaký. Takže ak ma odteraz chcete hľadať na instarame je to @imadrianas.
Napíšem vám neskôr.
~
Hello everyone! How is life going? I had some fun with outfit shooting yesterday. It´s my casual outfit. A lot of black as you can see. I also wore flannel around my waist to add that kinda freestyle/hip hop feeling to the outfit. It´s not so hot weather here but finally hot enough to wear some summer clothes. Really like this outfit even if its cold I can put my flannel on or even wear it with black tights. Anyway its really comfortable. What do you think?
And now something that has nothing common with this article. Maybe you noticed that I have changed my instagram username. Because it´s also my personal account so it´s good to have at least my name in it. I didn´t change twitter, thats still the same. So now search on the instagram @imadrianas.
Write to you later.

6 komentárov:

 1. outfit sa mi velmi paci :)
  taky nejaky je aj moj styl.. cize by som ti asi vykradla satnik :D

  a video je super :D a mas pekne vlasy!! :D :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem...tak keď ma vykradnú budem vedieť kto 😂:-))

   Odstrániť
 2. uplne super fotky! velmi ti to pristane :)

  OdpovedaťOdstrániť