sobota 20. júna 2015

Keep it lazy

Ahojte! Bol to zaujímavý týždeň. Ale konečne mám pokoj od školy na tento rok. A naozaj dúfam v lepšie počasie. Chcem nosiť moje nové čierne kraťase s vysokým pásom. Neverím, že som žiadne nemala. Asi už viete ako rada nosím čierne nohavice, tak v lete ich vymením za kraťase. :D Pre mňa je potrebný kúsok v skrini.
Dnes mám taká zozstať-celý-deň-v-posteli náladu. Snažím si naplniť hlavu pozitívnymi a energetickými pesničkami, ale moc to nefunguje. Myslím, že skončím ležať v posteli a pozerať nejaký seriál alebo čítať knihu. Ale prečo nie, však?
Ok, vyzerá to ako pekne nudný a nezmyslný článok. Tak som sa rozhodla, že vám ukážem pár pesničiek z môjho posledného playlistu. Teraz môžeme tancovať po izbe spolu! Tieto hity ma vždy donútia sa hýbať. Iggy Azalea je podľa mňa skvelý letný umelec. Vždy vymyslí dobrý letný hit, ako Fancy, kto to nepočúval minulý rok? Teraz Pretty girls. Ale aj tak mám radšej Trouble. Čo si myslíte, že bude tohtoročný letný hit? Myslím, že to budeme počuť 20-krát v rádiách každý deň. :D
Dajte mi vedieť v komentároch či by ste chceli vidieť aj niektoré moje iné playlisty. Alebo som rozmýšľala, že spravím nejaký TAG, čo myslíte? Ale teraz už playlist.
~
Hello! It´s been a curious week. But finally I´m done with school for this year. And really hope for better weather. I want to wear my new black hight waisted shorts. I can´t believe I didn´t have one. You problably already know how much I love to wear black skinnies, so in the summer I just change them for black shorts. :D For me it´s a must have piece in the wardrobe.
Today I´m in that stay-in-bed-all-day-long mood. I´m trying to full my mind with positive and energetic songs but it´s not working. I think I will end up laying in the bed watching some serials or reading book. But why not right?
Ok, it looks like a pretty boring and poitless article. So I decided to show you a few songs from my latest playlist. Now we can jam together! These hits always make me want to move. Iggy Azalea is great summer artist. She always creates great summer hit, like Fancy, who wasn´t listening that last year? Now Pretty girls. But I still like Trouble more. What do you think it´s going to be best summer hit 2015? I think we´ll hear it in radios 20 times every day. :D
Let me know in the comments if you would like to see my others playlists. Or I was thinking about doing some TAG, what do you think? But now my playlist:


6 komentárov:

 1. sakra prave sa mi vymazala koment co som napisala -_-

  tak znova:
  z tvojho listu poznam jedine taylor z bad blood, lebo to bolo na 9gag, inak netusim kto co tie ostatne su :D .. a ani ten hit spominany v clanku nepoznam, nepocula som z toho nic, radio nepocuvam vobec.. :D

  ale ked som isla v aute, tak som pocuvala radio -_- a isla jedna fajn pesnicka.. ale neviem ju najst lebo jedine, co som si zapamatala bolo "na na na" "bla bla bla" .. ako fakt :D spievala bla bla bla :D nejaka zena.. po anglicky.. taka chytlava pesnicka, ale asi netusis co to moze byt ze? :D

  OdpovedaťOdstrániť
 2. naladu zostat-cely-den-v-posteli mam snad kazdy den :D ale citanie knih a pozeranie filmov tiez nie je uplne odveci. playlist je dobra myslienka davat na blog, urcite si tie pesnicky vypocujem, poznam z nich iba dve, ostatne su mojim usiam nezname.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. awesome playlist

  xx
  tyana
  cityofglitter.com

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Thanks for sharing your playlist!
  Many thanks for lovely words on my blog. I checked your blog and want to give you the feedback that I like what you are doing! Now I want to ask you if you want to follow each other?
  xx Rena
  International Giveaway: Bags are More Than Fun for Me
  www.dressedwithsoul.com

  OdpovedaťOdstrániť