pondelok 10. augusta 2015

New wall art


Ahojte! Asi pred 3 mesiacmi som v Ikea kúpila tieto obrazy a biele rámiky. Ale rozhodla som sa ich dať na stenu iba teraz.

Môžte nájsť môj predchádzajúci wall art tu. Je to diy, ktoré som spravila poslednú jeseň. Ale myslela som, že je čas na zmenu. Mám takú vec pre tieto ´svetové mapy´ témy. Len sa mi páči ako to vyzerá. A ani som veľa nerozmýšľala len som to kúpila. Vlastne až druhý krát lebo prvý to tam nemali. Ale ani potom som nad tým nerozmýšľala. :D Len som ich videla a spomenula som si, že tieto som chcela kúpiť, tak som ich kúpila. Potom som prešla 5 metrov a zobrala 4 biele rámiky. Myslím, že boli 2 v balení a myslela som, že 2 nestačia a 6 je veľa, ta preto som zobrala 4. Každopádne sa mi páči ako to na konci vyzerá.
Chcela som to spraviť aj viac osobné a vytlačila som si vlastné fotky. Môžte nájsť všetky 3 na mojom instagrame. Okrem jedného, to je suvenír z Tate Modern, Londýna. Napísala som tam tate2015.
Ok, chcela som vám len napísať rýchly článok. Dúfam, že sa vám páči. Majte sa.

~

Hello! I've bought these pictures and white frames in Ikea like a 3 months ago. But I decided to put them on the wall just now.
You can find my previous wall art here. It´s diy I have done last fall. But I thought it´s time for a change.
I have a thing for these ´world map´ themes. I just love how it looks. And I wasn´t really thinking about it just bought it. Actually the second time we went there, because they didn´t have these. But even then I wasn´t thinking about it. :D Just saw them and I was like I wanted to buy these, so I did. Then I cross 5 meters and took 4 white frames. I think there were 2 frames in packaging and I thought 2 isn´t enought and 6 is a lot, so that´s why I took 4. However, I love how it turned out in the end.
I´ve wanted to make it more personal and I printed my own photos. You can find all 3 on my instagram. Except one, that´s a souvenir from Tate Modern, London. I wrote there tate2015.
Ok, I just wanted to write to you a quick article. Hope you like it. Bey.

4 komentáre:

  1. cele sa mi to paci, hlavne tie mapky, tvoja izba musi vyzerat super :D

    OdpovedaťOdstrániť
  2. inak kde si kupila tie cizmy? :D zhanam s takym opatkom

    OdpovedaťOdstrániť
  3. vyzera to neskutocne dobre, raz si urobim nieco podobne na stene vo svojom vlastnom byte :3

    OdpovedaťOdstrániť