piatok 27. novembra 2015

5 serials I watch and think you should too


Aj keď je vždy milé pozrieť si nejaký skvelý zmysluplný film, povedala by, že skrátka pozerávam seriály viacej. Pretože je to len 40 minút pozerania a potom môžem robiť niečo iné, áno, súhlasím väčšinou to skončí pozeraním ďalšej epizódy, ale stále, ja sa začnem nudiť dosť rýchlo a 2 hodine je pridlhá doba.
Ok, budem úprimná, tiež som mala to mladé obdobie života keď som pozerala upírske denníky. Ale poďme k seriálom čo pozerám dnes. Nespomenula som v tomto moje zozname 2 broke girls a stále to pozerám, ale to je niečo ako "zakázané potešenie".

1. Mr. Robot
Psychologický triler o hackerovi menom Elliot a hlavnou témou je naša súčasná spoločnosť.
Je to pomerne nový seriál a bol to veľký hit túto jeseň, ale stále napríklad len jedna moja kamarátka to pozerá. Tak tomu dajte šancu, chytí vás to. Má to zmysel pozerať.
2. How to get away with murder
Dej sa odohráva na právnickej škole, kde 5 študenti sú vybraný, aby pracovali pre právničku a profesorku Annalise Keating. A samozrejme prihodí sa vražda.
Toto vás presvedčí ísť študovať právo. Nemôžem povedať, žeby som nikdy nezvažovala byť právnikom a toto je typ takej tej vysnívanej školy. Ale bez tej vraždy. Som stále posadnutá týmto seriálom.
3.Game of thrones
Ok, o tomto ste museli počuť. A namám čo povedať len to, žeby ste to mali pozerať.  Ja, však, mám radšej knihy.  Sú, ale hrubé a drahé ak si ich kúpite čiže ľudia zrejme viac pozerajú seriál a je skvelý. Len, že ak raz začnete čítať knihy budete ich mať radšej.
4. The big bang theory
Všetci potrebujeme nejakú komédiu a toto je teraz ako klasika. Vtipné príhody vedcov.
Musím povedať, že som to zvykla pozerávať viacej, tieto nové série sú stále dobré, ale na začiatku to bolo iné. A hádam, že veľa ľudí to začalo pozerať, pretože to bol obrovský hit. A v prípade, že ste to nevideli tak by ste si mali pozrieť aspoň jednu episódu.
5. Doctor Who
Trocha fikcie, vedy a skvelého, starého, divného príbehu a cestovateľovi v čase.
Je to klasika a už nie len britská vec. A vždy dokážu prísť s niečím novým.

Tak tu sú štyri seriály, čo si myslím, že by ste mali pozerať, pretože ich mám rada a svet internetu o nich hovorí.
~

However, it's always nice to watch some great meanigful movies sometimes, I would say I just watch serials more. Because it's just 40 minuts of watching it and then I an do something else, yes, I agree sometimes it just end up watching another episode but still, I get bored easily and 2 hours it's way too long.
Ok, I'll be honest I also had this young part of life watching vampire diaries. But, let's go to the serials I watch now, and you should too. I didn't metioned 2 broke girls in my list and I still watch it, but that's sort of guilty pleasure.

1. Mr. Robot
It's psychological thriller about hacker named Elliot and the main theme of this is our current society.
It's quite new one and it's been a huge hit this fall but still only one of my friends actually watch it. So give it a try it will cath you. It´s woth watching.
2. How to get away with murder
It's set in a law school where 5 students are chosen to work for lawyer and professor Annalise Keating. And of course there's a murder around.
This will convince you to study law. Can't say I have never considered being a lawyer and this is type of dream law school, well except that murder. This serial is still my obsession.
3. Game of thrones
Ok, you had to heard about this. There's nothing to say about it except you should watch it. I, however, love books more. But they are huge and expensive if you buy them so I guess more people watch it and it's great. It's just, once you read the book you like it more.
4. The big bang theory
We all need something funny and this is like a classic now. Funny stories of geek scientists.
I have to say I used to like it and watch it more, those new seasons are still good but I enjoyed it more in the begining. And I guess a lot of people started to watch it because it was a huge hit. And in case you haven´t then you should watch at least one episode.
5. Doctor Who
Little bit of fiction, science and amazing old strange strory of a time traveler.
It´s classic and not just a british thing anymore. And they always come with something new.

Here are four serials I think if you don´t watch them, I think you should because I liked them and world of internet is talking about them.

2 komentáre:

  1. milujem serialy, ale aj filmy. len niekedy nemam cas pozriet si dvojhodinovy film, aj ked by som sa pri nom nenudila.
    Mr. Robot som videla, to je uplne uzasny film. hrozne ma mrzi, ze nove casti budu vychadzat az v lete.
    o tej dvojke som este nepocula a ostatne samozrejme viac ci menej poznam. aj ked mam pocit, ze TBBT uz nie je taka funny ako byvala, ale este stale ju pozeram. ostatne nie, ale Doctora aj GoT by som si chcela pozriet raz, ked budem mat na to viac casu.

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Mr. Robot je top pre mna z tohto zoznamu :)) odporucam kazdemu

    OdpovedaťOdstrániť