sobota 19. decembra 2015

Merry Christmas


Veselé Vianoce! Bola to chíľa čo som tu bola, viem, prepáčte za to. Mala som strašne veľa práce. Ale teraz som sa rozhodla naplno si užiť krásny vianočný čas. Náhle mám viac času na čítanie kníh a kúpu posledných darčekov.
Nie som si istá bielymi Vianocami tento rok a trocha mi chýba sneh, ale mňa to nezastavuje od toho vianočného ducha. Milujme vianočnú hudbu v dome. Chce sa mi vždy nejako viac usmievať počas tohot času. Vždy sa snazím užívať si každú jednu sekundu Vianoc, pretože to prejde tak rýchlo a to neznášam. Ale nateraz, je všetko len na začiatku. Stromček čaká na ozdobenie, cesto na koláče.
Ľudia su milejší (aspoň raz v roku), ale niekedy mám ten pocit, že berieme Vianoce len ako ďalší čas na darčeku a dokonca prestávame byť milsí. Ale ja stále dúfam, že toto sa nikdy nestane.
Dufam, že máte krásne sviatky. Dajte mi vedieť ako oslavujete. Usmievajte sa a užite si to.
~

Happy holidays! It's been a while since I was here, I know, sorry for that. There was a lot of work to do. But now I have decided to fully enjoy the wonderful christmas time. I suddenly have more time to finish reading some books and buy last presents.
I'm not sure about white Christmas this year and I quite miss the snow, but it isn't stopping me from Christmas spirit. I love having christmas music played in the house. I just want to smile more throughout this time. I'm always trying to enjoy every single second of Christmas because it passes so fast and I hate that. But for now, it's all only in the beginning. There's a tree waiting to be decorated, dough for cookies.
People are getting nicer (at least once a year), but sometimes I have this feeling that we are taking Christmas as just another gift giving time and even stopping being nice. But I still hope this would never happen.
Hope you'll have a wonderful Christmas. Let me know how you celebrate. Smile and enjoy it.

1 komentár:

  1. aj ja som si nedavno hovorila, ze ako super, ze konecne nemusim chodit na intrak.. mozem ist spat (vo vlastnej posteli!) a rano nemusim nic robit.. nikam sa ponahlat.. nic neriesit.. aspon chvilu :)) aj ked den po Vianociach uz zacnem riesit skolu.. ale na to mysliet teraz nechcem..
    je to zvlastny cas :) len ten sneh.. vsetko by bolo s nim krajsie

    OdpovedaťOdstrániť