sobota 6. júna 2015

London haul

Ahojte! Ako ide život? Už je jún! Dokonca som aj zabudla, že mám narodeniny na budúci týždeň. (:D) Stárnem naozaj rýchlo. Teraz, ale poďme trochu britsky a hovoriť o počasí. Tu je pekne slnečne a teplo. Konečne nejaké letné počasie. Ale ja si aj tak môžem užívať len výhľad. Končím školský rok, takže čas študovať! Teraz myslím, že som mohla spraviť aj niečo predtým. (:D) Ale naozaj dúfam, že to počasie vydrží ešte chvíľku. Taktiež, včera večer som pozerala Once upon a time a opäť ma to chytilo. Niekto ďalší tu tiež pozerá túto show?
Ale teraz k skutočnému článku. Viem, že som bola v Londýne skora pred mesiacom, ale tu je haul. "Keď idem do Londýna neplytvám časom, ale peniazmi." Ale nakoniec som si nekúpila až tak moc vecí, myslela som, že to bude horšie. A samozrejme som si musela kúpiť Big Ben prívesok, ktorý ladí s mojím Eiffel Tower. Veď pozrite sa čo ešte som kúpila.
~
Hello! How is life going? Can´t believe! It´s already june! I even forgot it´s my birthday next week. ( :D) I´m getting old really fast. Now let´s go british for a while and talk about weather. It´s sunny and hot here. Finally some summer weather. But I have to enjoy just a view. I´m finishig school year so study time! Now I´m thinking I should have done something before. (:D) But I really hope this nice weather will stick for a while. Also, I was watching Once upon a time yesterday and it caught me again. Anyone else watching this show as well?
But now to the actual article. I know I was in London almost a moth ago but heres the haul. "When I go to London I don´t waste time, I waste money." But in the end I didn´t buy so many things, I thought it will be worse. And of course I also bought Big Ben key ring to match my Eiffel tower one. Well take a look what else I bought.
1.
Tieto slnečné okuliare som našla v jednom retro obchode. Vedľa bol tiež jeden s retro platňami,cd,časopismi,...Bolo to tam pekné. A páči sa mi ako tieto vyzerajú. Dodávajú taký ten retro/vintage závan každému outfitu.
~
I found these sunglasses in retro store. Nex to was also one with retro vinyls,cds, magazines,...It was nice there. And I really like how these look. It gives that little retro/vintage breeze to every outfit.2.
Tročko zo Zara. Rada nosím takéto minimalistické tričká, hlavne s čiernymi nohavicami. A obyčajne nenosím V výstrih, ale myslela som, že môžem mať jeden a zamilovala som ti! Materiál je skvelý, je naozaj pohodlné.
~
Shirt from Zara. I like wearing minimal shirts like this, epsecially with black skinies. And I don´t usually wear V-neck, but I thought I can have one and I love it! The material it´s great, it´s really comfortable.
3.
Keď som prišla do kníhkupectva tak som si niečo musela kúpiť. A túto knihu som chcela aj predtým a keď som ju tak videla tak som len "Ok, toto si beriem". Vyzerá to na pekné čítanie. Tiež som našla knihu od toho istého autora doma v knižnici, tak som si o nej prečítala a vyzerá to, že on bude na mojom letnom zozname kníh.
~
When I came to the bookstore I had to buy something. I wanted to buy this book before and when I saw it I was just like "Ok, I´m taking this.". It looks like a really good reading. I also found one book by the same author at home so I read about it and looks like he´s going to be on my summer reading list.
4.
Dlhé thičko z Pull&Bear. Páči sa mi, pretože je trochu extravagantné, ale stále minimalistické. Nápis je do more of what makes you happy. Zamilovala som si tento kúsok!
~
Long sleeve shirt from Pull&Bear. I like this one because it´s little bit extravagnt but still minimal. It says do more of what makes you happy. Love this one piece!
5.
Tričko Pull&Bear. Perfektné na leto. Ten text je skvelý! Ale keď rozmýšľam, tak keď to mám oblečené tak tá šipka ide vlastne do prava. Len detail, ktorý mi nevadí, stále to milujem. a nebojte vyžehlím ho než ho budem nosiť. :D
~
Tee Pull&Bear. Perfect for summer. Love the text! But when I´m thining, when I wear it that arrow actually goes right. Just detail which I don´t mind, still love it! And don´t worry I´m going to iron it before I wear it. :D
6.
Obidva choker Claire´s. Vyzerajú skvelo a grunge. Ten tattoo som si kúpila s kamarátkou je to jin jang s nápisom best friends a má naozaj zaujímavé farby. A čo viac, bola tam akcia ak si kúpite dva výrobky dostanete tretí zadarmo. A my sme dostali ten najdrahší zadarmo! To sa mi predtým ešte nestalo.
~
Both chokers Claire´s. They look really grungy and amazing. Tattoo one I bought with my friend it´s jin jang and says best friends, it has really interensting colors. What´s more, there was a sale if you buy two you get third one for free. And we actually got the most expensive one for free! This never happend to me before. 
7.
A nejaké módne čítanie do lietadla.
~
And some fashion reading on plane.

2 komentáre:

  1. wau tie tricka a okuliare a chokeri su uzasne :O aaaa mam chut ist do Londyna, ked je u nas tak slnecno :D lebo ja leto rada vobec nemam... hmm
    inak vsetko najlepsie k tym narodeninam a vela stastia v skole ;)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. naozaj duper veci si si pokupovala. minimalisticke tricka sice velmi nenosim, ale na inych ludoch sa mi neskutocne pacia :3 knihu nepoznam a doteraz lutujem, ze som si v Anglicku ziadnu nekupila, ked som tam bola. ale dufam, ze to raz napravim ^_^

    ps: psiky na mojich fotkach su nasich znamych.

    OdpovedaťOdstrániť