sobota 13. júna 2015

Movies I want to watch in 2015

Ahojte! Aký veľký fánušici filmov ste vy? I obyčajne poyerávam viac seriálor ako filmov, ale vždy milujem pozrieť si nejaký dobrý film v nedeľu večer. Nedávno, som išla na youtube a našla pár trailerov na nové filmy. Tak som sa rozhodla spraviť rebríčet 6 filmov, ktoré chcem vidieť tento rok. Rozhodne by som si pozrela aj iné, ale neviem sa dočkať kedy si pozriem tieto.
~
Hello! How big movie lover are you? I usually watch more serials but I always love to watch nice movie in the sunday evening. Lately, I went on youtube and found some trailers for new movies and I decided to create chart of 6 movies I want to watch this year. I definitly want to watch some others either but I can´t wait to watch these.

Iris
Módny document o icone Iris Apfel. Vyzerá to na naozaj pekný film na pozretie. Nie klasická módna dráma. Už sa mi ten film páči len kvôli traileru. Dúfam, že bude mať šancu si ho pozrieť.
~
Fashion documentary of iconic Iris Apfel. It really seems like a nice movie to watch. Not a classic fashion drama. I already like just because of trailer. Hope I´ll get a chance to watch it.


Dior and I
Áno, ďalší módny film. Ale kto nemá rád Dior? Naozaj, tie šaty sú úžasné. Každá kolekcia je neuveriteľná a tento film ukazuje začiatky. Raf Simos zmenil Dior na to čo je teraz. Taktiež som zistila, že tento film bude v kine o 2 týždne a celkom si ho chcem pozrieť. :D
~
Yes, another fashion movie. But who doesn´t love Dior? Seriously, that dresses are amazing! Every collection is incredible and this movie shows begining. Raf Simons changed Dior to how it is now. I also found out it´s going to be in cinema in 2 weeks and I kinda want to watch it. :D

A royal night out
Dozvedela som sa o tomto filme v Londýskom metre. Bolo to všade a keď som prišla naspäť tak som aj náhodne našla trailer na internete. Romanticky, zábavný, historický. Môže to byť naozaj skvelý film na pozretie.
~
I discorer this movie in the London´s underground. It was everywear and when I came back home I also accidentaly found the trailer on the internet. Romantic, funny, historic. Could be really good movie to watch.

Growing up and other lies
Film o priateľstve, láske, budúcnosti a s dejov n New Yorku. Môže byťdobrý film a chcem si ho pozrieť, ale z týchto šiestich, ak ho neuvidím tak to v živote nebudem postrádať.
~
Movie about friendship, love, future and with a plot in New York. It might be a really good movie and want to watch it but from these 6 if I won´t see this one I won´t be missing it in my life.

Paper towns
To bude film, ktorý treba vidieť. Nie nečítala som knihu. Hovorila som si, že si ju prečítam, hlavne kvôli Johnu Greenovi, ktorý je skvelý autoh, ale nikdy som ju vlastne neprečítala. A potom pravili film a keď som videla trailer pomyslela som, že to môže byť fakt dobré. Možno si knihu niekedy prečítam, ale možno tentokrát si len pozriem film. Vyzerá to fakt dobre. Tiež som zvedavá na Caru ako herečku, ale myslím, že bude skvelá.
~
It´s gonna be must seen movie. No, I haven´t read the book. I always said I will because John Green it´s a really great author but I have never actually read it. And then they created a movie and when I saw the trailer I thought it could be good. Maybe I will read the book but maybe this time I can just watch the movie. It looks like it´s gonna be great. I´m also curious on Cara acting but I think she´s really good.

The age of Adaline
Videla som veľa o tomto filme na internete. Páči sa mi tá historória a móda v filme. Taktiež dramatický a romantický film.
~
I have seen a lot of about this movie on the internet. Love that history and fashion in the movie. Also dramatic and romantic. 

3 komentáre:

 1. z tvojho zoznamu cakam na Paper towns a zaujal ma Growing up and other lies, lebo sa mi paci New York :D ale neviem ci si ho pozriem niekedy..
  ja cakam na American Ultra (na august) a Crimson Peak (oktober) :((

  OdpovedaťOdstrániť
 2. i didn't know adam brody had a new movie! can't wait for paper towns as well :)

  danielle | avec danielle

  OdpovedaťOdstrániť
 3. filmy o mode ma velmi nezaujimaju, A royal night out vyzera celkom dobre, vtipne a milo, takisto aj Growing up and other lies. na Paper Towns sa urcite chystam, ten film musim vidiet aj keby som nan mala ist sama. knihu som citala a tiez sa dost tesim na Caru ako herecku :3 A ten posledny film, ktory si sem dala sa mi asi paci uplne najviac. az som z neho zimomriavky dostala, tak dobre vyzera. ak bude nahodou v nasich kinach, tak nan mozno pojdem.

  OdpovedaťOdstrániť