pondelok 22. februára 2016

And beyond

Dobré ráno! Prepáčte, že som tu dlhšie nebola. Strávila som týždeň nenávidením matematiky a nedeľu čítaním Krvavej královnej od Victorii Aveyard a pozeraním Domu z Kariet. Ale keďže mám teraz jarné prázdniny(nič na LA spôsob, je stále február koniec koncov), rozhodla som sa niečo napísať.
Výhľad na fotkách je z Mníchova. Bola som tam cez leto (našťastie pred migračnou krízou). Ak mám byť úprimná, nepáčilo sa mi to mesto až tak veľa. No, je celkom milé, len nie vôbec nič "magické". Ale majú skvelé galérie. (Hádam, že váčšinu obrazou pobrali nacisti, ale koho to dnes trápi.) Zamilovala som si impresionistov. V budúcnosti o nich napíšem. Sľubejm sem priniesť viac umenia.
Každopádne, dajte mi vedieť keď ste niekedy boli v Mníchove a čo si myslíte o tom meste.

~
Good morning! Sorry for not being here for a while. I´ve spent the last week hating math and Sunday reading Red queen and watching House of Cards. And as long I have spring breaks now(unfortunately nothing like a L.A style, it´s still February after all), I decided to write something down.
The view on the photos is from Munich. I´ve been there during summer(luckily before the immigration crisis). To be honest, I didn´t like the city that much. Well, it's quite nice just nothing "magical". But they have amazing galleries.(Guess Nazis took most of the paintings but who cares now.) I really loved impressionists. I´ll write about them in the future. Promise to bring here more art.
Anyway, let me know if you´ve ever been there and what you think about the city.

1 komentár: